Antbuster



Mravenci se chystají ukrást váš koláč! Postavte kolem jejich díry věže a ukažte jim co proto. Nejefektivnejšími věžemi jsou pravděpodobně laserové věže, které mají největší útok. V kombinaci se s ledovou věží lze mravence pořádně spacifikovat. Klikáním na jednotlivé mravence docílíte toho, že věže se budou soustředit pouze na ně. Pozor! Každý mravenec, který ukradne kus koláče, získá zpět většinu svých životů.

Komentáře

 1. Orbital říká:

  LITUJU dne, kdy jsem se sem dostal pres ahydoblog. Jsem na tyhle priserny hre zavislej. Nevim no… nezda se mi ze by v pokrocilem stadiu byly ty jedovace k necemu. A lasery totez. Ty elektosoky vypadaji dobre s mrazaky dohr.

 2. Orbital říká:

  15341

 3. Mravkolev říká:

  Musím souhlasit s prvním komentářem, tohle je fakt hrozná závislost. Místo hraní blbostí bych měl raději dělat něco užitečného. 🙂

 4. Orbital říká:

  Nekecam ted mi to skoncilo a to jsem tam mel este dva kousky dortu.

 5. Orbital říká:

  19684

 6. Orbital říká:

  20506

 7. Orbital říká:

  20755

 8. Uncle říká:

  11351 – jsem nula no 😀

 9. Orbital říká:

  ja uz sem na to prisel, vtip jsou POUZE zmrazovace a kupa tech upgradovanych zamerovacu – sniper kanonu, s jejich upgradem totiz rozte dostrel a kdyz jich mate tak 7 tak pokryvaji strasne velkou plochu a v kombinaci s mrazenim se da likvidovat dost… ted uz jen je dulezity rozdelit spravne ty mrazaky

 10. Orbital říká:

  asi 27K, skutecne je to v tech sniper kanonech a zpomalovaich

 11. administrator říká:

  Skóre 16960. Vyzkoušel jsem to s těma sniper kanónama, ale moc mi to nešlo. Když ti mravenci měli více jak 3000 HP, tak už jsem to nedával.

  Orbitale, pochlub se svým rozložením věží. 🙂

 12. orbital říká:

  Hele ja sem rad, ze jsem na to tady zapomnel. Tys mi dal.
  Tady je screen tesne pred koncem, ten zpomalovaci kanon u diry, kde vylezaji, je na prd, ma byt na druhem konci.

  Antbuster

 13. orbital říká:

  Ono je fuk, kolik zbejva kousku dortu, klidne at si odnesou vsechny, az na ten jeden. Ale az pujde brabenec s tim poslednim, tak je potreba na nej soustredit palbu. Pokud na nej dostreli vsechny, nebo skoro vsechny kanony a musel by projit kolem dvou zpomalovacu, tak se da nahrat jeste mnohem vic.

  S kazdym dalsim sniperem se zvysi dostrel vsech stavajich o 5 bodu.. ty dve veze odsunuty an obrazku maji byt asi bliz k cele te mlynici, aby zasahly drive.

 14. belakino říká:

  22542

 15. belakino říká:

  22982

 16. belakino říká:

  23411

 17. belakino říká:

  25408

 18. orbital říká:

  28700+

Zanechte komentář!

Líbila se vám hra? Dosáhli jste svého rekordu? Napište příspevek do diskuze!

You must be logged in to post a comment.

Na tomto webu naleznete flashové online hry. © vezovky.cz